Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 5 από 16
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κόμμα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΧΑΪΑΣ
Τόγιας Βασίλειος Ιωάννη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Τσόνογλου -Βυλλιώτη Βασιλική Παράσχου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Αγάτσα Αριάδνη Αριστείδη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Γιαννάκης Μιχαήλ Ευαγγέλου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Χαντάβας Αθανάσιος Αριστοτέλη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Αηδόνης Χρήστος Ευαγγέλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΡΑΜΑΣ
Κεφαλίδου Χαρούλα (Χαρά) Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΡΑΜΑΣ
Τζίμας Μαργαρίτης Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΔΡΑΜΑΣ
Κρεμαστινός Δημήτριος Θωμά ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Νικητιάδης Γεώργιος Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Ζωίδης Νικόλαος Ηλία ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Ιατρίδη Τσαμπίκα (Μίκα) Ιωάννη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Ντόλιος Γεώργιος Πασχάλη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΒΡΟΥ
Ρενταρή - Τέντε Όλγα Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΒΡΟΥ
Τσιαούση Ελένη Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΒΡΟΥ
Δερμεντζόπουλος Αλέξανδρος Χρήστου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΒΡΟΥ
Περλεπέ - Σηφουνάκη Αικατερίνη Αγγέλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΥΒΟΙΑΣ
Κεδίκογλου Συμεών (Σίμος) Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
Εγγραφές: 81 - 100 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 1 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κόμμα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια) Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου
Σουφλιάς Γεώργιος Αθανασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Αντώναρος Ευάγγελος Αρχελάου
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Αβραμόπουλος Δημήτριος Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ Κουντουρά Έλενα Αλεξάνδρου
Μιχαλολιάκος Βασίλειος Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ Μελάς Παναγιώτης Ιωάννη
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου
Στασινός Παύλος Σωτηρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ Γκόκας Χρήστος Ναπολέοντα
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Κουσουρνάς Ευστάθιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Εγγραφές: 1 - 10 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Χρησιμοποιούμε cookies για να διασφαλίσουμε πως θα έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία ως επισκέπτης στο δικτυακό τόπο της Βουλής των Ελλήνων. Επιλέγοντας «Συμφωνώ», αποδέχεστε να λαμβάνετε όλα τα cookies (λειτουργικότητας και στατιστικών). Διαβάστε για τη πολιτική μας για τα cookies και αλλάξτε τις ρυθμίσεις.