Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 5 από 16
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Τσουμάνη - Σπέντζα Ευγενία Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Αυγερινοπούλου Διονυσία - Θεοδώρα Ζήσιμου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Λυκουρέντζος Ανδρέας Θεοφάνη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Κεφαλογιάννης Εμμανουήλ Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κασαπίδης Γεώργιος Δημοσθένη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
Παπαδόπουλος Μιχάλης Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
Χαρακόπουλος Μάξιμος Παντελή ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
Κωνσταντινίδης Ευστάθιος Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Σταϊκούρας Χρήστος Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Γιαννόπουλος Αθανάσιος Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Κεδίκογλου Συμεών (Σίμος) Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
Μουσουρούλης Κωνσταντίνος Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΧΙΟΥ
Λεονταρίδης Θεόφιλος Χρήστου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
Καριπίδης Αναστάσιος Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
Σαλμάς Μάριος Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Καραγκούνης Κωνσταντίνος Ανδρέα ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Αντώναρος Ευάγγελος Αρχελάου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Σκρέκας Θεόδωρος Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Συρμαλένιος Νικόλαος Ευαγγέλου ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Κουράκης Αναστάσιος (Τάσος) Στυλιανού ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Εγγραφές: 81 - 100 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 1 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια) Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου
Σουφλιάς Γεώργιος Αθανασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Αντώναρος Ευάγγελος Αρχελάου
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Αβραμόπουλος Δημήτριος Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ Κουντουρά Έλενα Αλεξάνδρου
Μιχαλολιάκος Βασίλειος Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ Μελάς Παναγιώτης Ιωάννη
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου
Στασινός Παύλος Σωτηρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ Γκόκας Χρήστος Ναπολέοντα
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Κουσουρνάς Ευστάθιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Εγγραφές: 1 - 10 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ