Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 300 Αποτελέσματα | Σελίδα 7 από 15
Ονοματεπώνυμο αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Κοραντής Ιωάννης Αντωνίου ΛΑ.Ο.Σ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Κουβέλης Σπυρίδων Σταύρου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Κουβέλης Φώτιος - Φανούριος Ευαγγέλου ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Κουκοδήμος Κωνσταντίνος Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
Κουκουλόπουλος Παρασκευάς (Πάρις) Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
Κουντουρά Έλενα Αλεξάνδρου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Κουράκης Αναστάσιος (Τάσος) Στυλιανού ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Κουρουμπλής Παναγιώτης Ελευθερίου ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουσελάς Δημήτριος Ηλία ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Κουτμερίδης Ευστάθιος Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΣΕΡΡΩΝ
Κουτρουμάνης Γεώργιος Σπυρίδωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Κουτσούκος Γιάννης Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΛΕΙΑΣ
Κρεμαστινός Δημήτριος Θωμά ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Κριτσωτάκης Μιχαήλ Γεωργίου ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΧΑΪΑΣ
Κωνσταντινίδης Ευστάθιος Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Κωνσταντινόπουλος Οδυσσέας Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Λαμπρόπουλος Ιωάννης Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Λαφαζάνης Παναγιώτης Γεωργίου ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Εγγραφές: 121 - 140 από 300 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Νασιώκας Έκτορας Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Γεωργιάδης Σπυρίδων - Άδωνις Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου
Τζέκης Άγγελος Κωνσταντίνου
(απεβίωσε στις 19/06/2011)
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ιγνατιάδης Θεόδωρος Γεωργίου
Λέγκας Νικόλαος Σωτηρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σκρέκας Θεόδωρος Κωνσταντίνου
Μιχαλολιάκος Βασίλειος Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ Μελάς Παναγιώτης Ιωάννη
Αβραμόπουλος Δημήτριος Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ Κουντουρά Έλενα Αλεξάνδρου
Σουφλιάς Γεώργιος Αθανασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Αντώναρος Ευάγγελος Αρχελάου
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ