Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 5 από 16
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΧΑΪΑΣ
Τόγιας Βασίλειος Ιωάννη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Τσόνογλου -Βυλλιώτη Βασιλική Παράσχου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Αγάτσα Αριάδνη Αριστείδη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Γιαννάκης Μιχαήλ Ευαγγέλου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Χαντάβας Αθανάσιος Αριστοτέλη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Αηδόνης Χρήστος Ευαγγέλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΡΑΜΑΣ
Κεφαλίδου Χαρούλα (Χαρά) Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΡΑΜΑΣ
Τζίμας Μαργαρίτης Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΔΡΑΜΑΣ
Κρεμαστινός Δημήτριος Θωμά ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Νικητιάδης Γεώργιος Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Ζωίδης Νικόλαος Ηλία ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Ιατρίδη Τσαμπίκα (Μίκα) Ιωάννη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Ντόλιος Γεώργιος Πασχάλη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΒΡΟΥ
Ρενταρή - Τέντε Όλγα Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΒΡΟΥ
Τσιαούση Ελένη Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΒΡΟΥ
Δερμεντζόπουλος Αλέξανδρος Χρήστου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΒΡΟΥ
Περλεπέ - Σηφουνάκη Αικατερίνη Αγγέλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΥΒΟΙΑΣ
Κεδίκογλου Συμεών (Σίμος) Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
Εγγραφές: 81 - 100 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 1 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Γεωργιάδης Σπυρίδων - Άδωνις Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου
Στασινός Παύλος Σωτηρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ Γκόκας Χρήστος Ναπολέοντα
Φλωρίδης Γεώργιος Διαμαντή ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΙΛΚΙΣ Φραγγίδης Γεώργιος Σταύρου
Κουσουρνάς Ευστάθιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Εγγραφές: 1 - 10 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ