Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 4 από 16
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Σταμάτης Δημήτριος Γεωργίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Καραγκούνης Κωνσταντίνος Ανδρέα ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Μωραΐτης Αθανάσιος (Θάνος) Χρήστου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Μανιάτης Ιωάννης Αναστασίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
Ανδριανός Ιωάννης Σωτηρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
Παπαδημητρίου Ελισάβετ (Έλσα) Δημητρίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
Ρέππας Δημήτριος Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Κωνσταντινόπουλος Οδυσσέας Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Λυκουρέντζος Ανδρέας Θεοφάνη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Τσιρώνης Δημήτριος Μιχαήλ ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ
Παπασιώζος Κωνσταντίνος Χρήστος ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΡΤΑΣ
Γκόκας Χρήστος Ναπολέοντα ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ
Σπηλιόπουλος Κωνσταντίνος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ
Παπαδόπουλος Αθανάσιος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ
Τριανταφυλλόπουλος Ανδρέας Θεοδώρου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΧΑΪΑΣ
Μπεκίρης Μιχαήλ Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΧΑΪΑΣ
Νικολόπουλος Νικόλαος Ιωάννου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΧΑΪΑΣ
Καραθανασόπουλος Νικόλαος Πέτρου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΧΑΪΑΣ
Τσούκαλης Νικόλαος Σπυρίδωνος ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΧΑΪΑΣ
Χρυσανθακόπουλος Αλέξανδρος Χρήστου ΛΑ.Ο.Σ. ΑΧΑΪΑΣ
Εγγραφές: 61 - 80 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 1 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Γεωργιάδης Σπυρίδων - Άδωνις Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου
Στασινός Παύλος Σωτηρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ Γκόκας Χρήστος Ναπολέοντα
Φλωρίδης Γεώργιος Διαμαντή ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΙΛΚΙΣ Φραγγίδης Γεώργιος Σταύρου
Κουσουρνάς Ευστάθιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Εγγραφές: 1 - 10 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ