Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 12 από 16
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει
Σπηλιόπουλος Κωνσταντίνος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ
Παπαδόπουλος Αθανάσιος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ
Τριανταφυλλόπουλος Ανδρέας Θεοδώρου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΧΑΪΑΣ
Μπεκίρης Μιχαήλ Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΧΑΪΑΣ
Νικολόπουλος Νικόλαος Ιωάννου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΧΑΪΑΣ
Καραθανασόπουλος Νικόλαος Πέτρου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΧΑΪΑΣ
Τσούκαλης Νικόλαος Σπυρίδωνος ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΧΑΪΑΣ
Χρυσανθακόπουλος Αλέξανδρος Χρήστου ΛΑ.Ο.Σ. ΑΧΑΪΑΣ
Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΧΑΪΑΣ
Τσιρώνης Δημήτριος Μιχαήλ ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ
Παπασιώζος Κωνσταντίνος Χρήστος ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΡΤΑΣ
Γκόκας Χρήστος Ναπολέοντα ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ
Ρέππας Δημήτριος Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Κωνσταντινόπουλος Οδυσσέας Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Λυκουρέντζος Ανδρέας Θεοφάνη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Μανιάτης Ιωάννης Αναστασίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
Ανδριανός Ιωάννης Σωτηρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
Παπαδημητρίου Ελισάβετ (Έλσα) Δημητρίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
Μωραΐτης Νικόλαος Επαμεινώνδα ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Μακρυπίδης Ανδρέας Διονυσίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Εγγραφές: 221 - 240 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 1 από 2
Ονοματεπώνυμο αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Αβραμόπουλος Δημήτριος Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ Κουντουρά Έλενα Αλεξάνδρου
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου
Γεωργιάδης Σπυρίδων - Άδωνις Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Κουσουρνάς Ευστάθιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Εγγραφές: 1 - 10 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ