Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 300 Αποτελέσματα | Σελίδα 10 από 15
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει
Αυγενάκης Ελευθέριος Κωνσταντίνου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κεφαλογιάννης Εμμανουήλ Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κριτσωτάκης Μιχαήλ Γεωργίου ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Σιδηρόπουλος Αναστάσιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΜΑΘΙΑΣ
Γικόνογλου Αθανάσιος Μόσχου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΜΑΘΙΑΣ
Τόλκας Άγγελος Χαράλαμπου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΜΑΘΙΑΣ
Χαλκίδης Μιχαήλ Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
Κατρίνης Μιχαήλ Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΛΕΙΑΣ
Κουτσούκος Γιάννης Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΛΕΙΑΣ
Αντωνακόπουλος Παναγιώτης Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΛΕΙΑΣ
Δημητρουλόπουλος Παναγιώτης (Τάκης) Πανταζή ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΗΛΕΙΑΣ
Κοντογιάννης Γεώργιος Δημητρίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΗΛΕΙΑΣ
Τζαβάρας Κωνσταντίνος Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΗΛΕΙΑΣ
Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Καρανίκας Ηλίας Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
Περλεπέ - Σηφουνάκη Αικατερίνη Αγγέλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΥΒΟΙΑΣ
Κεδίκογλου Συμεών (Σίμος) Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
Μαρκόπουλος Κωνσταντίνος Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
Κεδίκογλου Συμεών Αγγέλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΥΒΟΙΑΣ
Εγγραφές: 181 - 200 από 300 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 1 από 2
Ονοματεπώνυμο αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Αβραμόπουλος Δημήτριος Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ Κουντουρά Έλενα Αλεξάνδρου
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου
Γεωργιάδης Σπυρίδων - Άδωνις Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Κουσουρνάς Ευστάθιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Εγγραφές: 1 - 10 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ