Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση ΙΗ' Περιόδου

Βρέθηκαν 300 βουλευτές | Σελίδα 4 από 30
Kοιν. ομάδα Ταξινομήστε βάσει Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Επικοινωνία
ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Ρουσόπουλος Βασιλείου Θεόδωρος Β1' ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ theodoros@roussopoulos.gr
https://www.roussopoulos.gr
Facebook Instagram YouTube
ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Καιρίδης Κωνσταντίνου Δημήτριος Β1' ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ d.kairidis@parliament.gr
https://www.dimitriskairidis.gr/
Facebook Twitter Instagram YouTube
ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Ράπτη Γεωργίου Ζωή Β1' ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ zoerapti@gmail.com
z.rapti@parliament.gr
ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Τσακαλώτος Στεφάνου Ευκλείδης Β1' ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ tsakalot@parliament.gr
ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Ζαχαριάδης Εμμανουήλ Κωνσταντίνος Β1' ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ costaszachariadis@yahoo.gr
www.costaszachariadis.gr
ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Ξενογιαννακοπούλου Διονυσίου Μαρία - Ελίζα (Μαριλίζα) Β1' ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ m.xenogiannakopoulou@gmail.com
ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Κατρούγκαλος Στέλιου - Παναγιώτη Γεώργιος Β1' ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ g.katrougkalos@parliament.gr
http://www.katrougalos.gr
ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ Λοβέρδος Νικολάου Ανδρέας Β1' ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ loverdosoffice@gmail.com
www.loverdos.gr
Twitter
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Παφίλης Σπυρίδωνος Αθανάσιος Β1' ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ tpafilis@parliament.gr
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Αλεξοπούλου Κωνσταντίνου Αναστασία - Αικατερίνη Β1' ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ info@alexopoulou.gr
Εγγραφές: 31 - 40 από 300 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 5 Αποτελέσματα | Σελίδα 1 από 1
Ονοματεπώνυμο Βουλευτή Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Σούκουλη - Βιλιάλη Μαρία Ελένη (Μαριλένα) Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Κόλλιας Κωνσταντίνος Ταξιάρχου
Καρασαρλίδου Ευφροσύνη (Φρόσω) Γεωργίου ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Τόλκας Άγγελος Χαράλαμπου
Γερασιμίδου Ελένη Νικολάου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Α΄ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γκιόκας Ιωάννης Χρήστου
Παπαχριστόπουλος Αθανάσιος (Θανάσης) Θεμιστοκλή ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Β2' ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ Κουρουμπλής Παναγιώτης Ελευθερίου
Γιαννάκου Μαριορή (Μαριέττα) Παναγιώτη
(απεβίωσε στις 27/02/2022)
ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Σκυλακάκης Θεόδωρος Στεφάνου
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ