Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας Δ' Περιόδου (02/06/1985 - 02/06/1989)

Βρέθηκαν 300 Αποτελέσματα | Σελίδα 1 από 15
Ονοματεπώνυμο αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Αβέρωφ - Τοσίτσας Ευάγγελος Αναστασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Αβραμίδης Αλέξανδρος Χρήστου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΛΚΙΣ
Αγγελούσης Άγγελος Χρήστου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
Αγοράστης Βασίλειος Αθανασίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Αθανασόπουλος Νικόλαος Ανδρέα ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ακρίτα Σύλβα - Καίτη Χα Λουκή ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Ακριτίδης Νικόλαος Βασιλείου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Αλεξανδρής Ευστάθιος (Στάθης) Βασιλείου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΦΩΚΙΔΑΣ
Αλεξίου Θωμάς Ευαγγέλου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΞΑΝΘΗΣ
Αλευράς Ιωάννης Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ
Αμανατίδης Κωνσταντίνος Περικλή ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Αναγνωστόπουλος Θεόδωρος Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Αναγνωστόπουλος Νικόλαος Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Αναστασάκης Νίκος Παύλου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Αναστασάκος Σεραφείμ Χρήστου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Αναστασόπουλος Νικόλαος Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Αντωνακούδης Γεώργιος Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΒΡΟΥ
Αργυρόπουλος Νικόλαος Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Αρσένης Γεράσιμος Διονυσίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Ασλάνης Κωνσταντίνος Ανδρέα ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Εγγραφές: 1 - 20 από 300 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 26 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 3
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Παπαϊωάννου Νικόλαος Ιωάννη
(απεβίωσε στις 28/01/1986)
ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Κουτσομπίνας Θωμάς Θεοδώρου
Χούτας Θωμάς Στυλιανού ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Δημητρακόπουλος Αθανάσιος Αλεξίου
Γκολφινόπουλος Αθανάσιος Επαμεινώνδα ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Ζαίμης Ανδρέας Φωκίωνος
Κούβελας Σωτήριος Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τσαλουχίδης Ιωάννης Νικολάου
Χατζηπέτρου Ανάργυρος Εμμανουήλ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Σταμάτης Δημήτριος Ιωάννη
Σαλαγκούδης Γεώργιος Αριστοτέλη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Γλαβίνας Ιωάννης Αθανασίου
Βύζας Θεμιστοκλής Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ Κυρατσούς Μερκούριος Γεωργίου
Παπαδημητρίου Ηλίας Δημητρίου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Σκυλλάκος Αντώνιος Ηλία
Δοξόπουλος Γεώργιος - Λάζαρος Αναστασίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Φιλιππίδης Αργύριος Φιλίππου
Σιβένας Προκόπιος Τρύφωνα ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΠΕΛΛΗΣ Κεχαγιόγλου Στέφανος Ελευθερίου
Εγγραφές: 11 - 20 από 26 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | 3 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ