Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΒ' Περιόδου (16/09/2007 - 07/09/2009)

Βρέθηκαν 300 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 15
Ονοματεπώνυμο αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Κόμμα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Αράπογλου Χρυσή Ανέστη ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Αργύρης Ευάγγελος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Αυγενάκης Ελευθέριος Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Βαγιωνάς Γεώργιος Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Βαληνάκης Ιωάννης Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Βαρβιτσιώτης Μιλτιάδης Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Βελόπουλος Κυριάκος Ιωσήφ ΛΑ.Ο.Σ. Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Βενιζέλος Ευάγγελος Βασιλείου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Βέρρας Μιλτιάδης Ηλία ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ
Βλατής Ιωάννης Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
Βλάχος Γεώργιος Θεοδώρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Βολουδάκης Μανούσος - Κωνσταντίνος Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΛΑ.Ο.Σ. ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Βουλγαράκης Γεώργιος Αποστόλου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Βρεττός Κωνσταντίνος (Ντίνος) Σπυρίδωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Βρούτσης Ιωάννης Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Γείτονας Κωνσταντίνος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Γερανίδης Βασίλειος Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γεροντόπουλος Κυριάκος Χριστόδουλου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΒΡΟΥ
Εγγραφές: 21 - 40 από 300 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 11 Αποτελέσματα | Σελίδα 1 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κόμμα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Παπαδημητρίου Γεώργιος Αλεξάνδρου
(απεβίωσε στις 16/02/2009)
ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Μπεριάτος Ηλίας Τηλέμαχου
Ράπτη Αναστασία - Συλβάνα Σπυρίδωνα ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Τσούρας Αθανάσιος Αγγέλου
Πλεύρης Αθανάσιος Κωνσταντίνου ΛΑ.Ο.Σ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Γεωργίου Γεώργιος Στεργίου
Παπαγιαννάκης Μιχαήλ Ελευθερίου
(απεβίωσε στις 26/05/2009)
ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ανδριοπούλου Σοφία Ευσταθίου
Βερελής Χρήστος Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΙΤΩΛΙΑΣ ΚΑΙ AΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Μακρυπίδης Ανδρέας Διονυσίου
Μανώλης Ιωάννης Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ Κρανιάς Δημήτριος Ηλία
Κουμπούρης Δήμος Ιωάννη ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Γκιόκας Ιωάννης Χρήστου
Παπακωνσταντίνου Γεώργιος Στεργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ Βλατής Ιωάννης Νικολάου
Τσιόγκας Δημήτριος Βασιλείου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ Σκυλλάκος Αντώνιος Ηλία
Παντελάκη Ελπίδα Αντωνίου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ Μανωλάκου Διαμάντω Εμμανουήλ
Εγγραφές: 1 - 10 από 11 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα