Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 15 από 16
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κόμμα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Γιακουμάτος Γεράσιμος Χαραλάμπους ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Καμμένος Παναγιώτης (Πάνος) Ηλία ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Παναγιωτόπουλος Παναγιώτης (Πάνος) Παναγιώτη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Παπαθανασίου Γιάννης Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Πολύδωρας Βύρων Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Βαρβιτσιώτης Μιλτιάδης Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Ντινόπουλος Αργύρης Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Παπαρήγα Αλεξάνδρα Νικολάου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Χαλβατζής Σπυρίδων Εμμανουήλ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Μαυρίκος Γεώργιος Εμμανουήλ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Παπακωνσταντίνου Νικόλαος Χρήστου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Πρωτούλης Ιωάννης Παναγιώτη ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Καρατζαφέρης Γεώργιος Ιωάννη ΛΑ.Ο.Σ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Αϊβαλιώτης Κωνσταντίνος Ιωάννη ΛΑ.Ο.Σ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Κουβέλης Φώτιος - Φανούριος Ευαγγέλου ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Παπαδημούλης Δημήτριος Χριστόδουλου ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Ψαριανός Γρηγόριος Νικολάου ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Τσουρή Ελπίδα Στεφάνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΙΟΥ
Μουσουρούλης Κωνσταντίνος Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΧΙΟΥ
Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Εγγραφές: 281 - 300 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 13 | 14 | 15 | 16 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κόμμα αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια) Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Νασιώκας Έκτορας Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Γεωργιάδης Σπυρίδων - Άδωνις Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Χρησιμοποιούμε cookies για να διασφαλίσουμε πως θα έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία ως επισκέπτης στο δικτυακό τόπο της Βουλής των Ελλήνων. Επιλέγοντας «Συμφωνώ», αποδέχεστε να λαμβάνετε όλα τα cookies (λειτουργικότητας και στατιστικών). Διαβάστε για τη πολιτική μας για τα cookies και αλλάξτε τις ρυθμίσεις.