Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 300 Αποτελέσματα | Σελίδα 13 από 15
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Σκρέκας Θεόδωρος Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Τσώνης Νικόλαος Αθανασίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Αντωνίου Αντωνία (Τόνια) Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Μπατζελή Αικατερίνη Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Σταϊκούρας Χρήστος Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Γιαννόπουλος Αθανάσιος Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Λιάνης Γεώργιος Θεμιστοκλή ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Κωνσταντινίδης Ευστάθιος Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Παπαθανάση Αφροδίτη Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΦΩΚΙΔΑΣ
Δριβελέγκας Ιωάννης Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Βαγιωνάς Γεώργιος Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Κατσαρού Άννα Χρήστου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Δαμιανάκης Ευτύχιος Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
Βαλυράκης Ιωσήφ Ιωαν. ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
Μαρκογιαννάκης Χρήστος Εμμανουήλ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΧΑΝΙΩΝ
Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
Λοβέρδος Ανδρέας Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Χρυσοχοΐδης Μιχαήλ Βασιλείου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Κατσέλη Λουκία-Ταρσίτσα (Λούκα) Πελοπίδα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Κακλαμάνης Απόστολος Χρήστου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Εγγραφές: 241 - 260 από 300 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια) Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Νασιώκας Έκτορας Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ