Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 15 από 16
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κόμμα αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Δημητρουλόπουλος Παναγιώτης (Τάκης) Πανταζή ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΗΛΕΙΑΣ
Κοντογιάννης Γεώργιος Δημητρίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΗΛΕΙΑΣ
Κουβέλης Σπυρίδων Σταύρου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Μπακογιάννη Θεοδώρα (Ντόρα) Κωνσταντίνου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Βόζεμπεργκ Ελισσάβετ (Ελίζα) Κυριάκου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Κατσέλη Λουκία-Ταρσίτσα (Λούκα) Πελοπίδα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Δημαράς Ιωάννης Νικολάου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Αποστολάκη Ελένη-Μαρία (Μιλένα) Γεωργίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Ξενογιαννακοπούλου Μαρία - Ελίζα (Μαριλίζα) Διονυσίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Παπανδρέου Βασιλική (Βάσω) Ανδρέα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Βλάχος Γεώργιος Θεοδώρου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Τόγιας Βασίλειος Ιωάννη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Αγάτσα Αριάδνη Αριστείδη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Αυγενάκης Ελευθέριος Κωνσταντίνου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Αθανασιάδης Αλέξανδρος Θεοδώρου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
Λιάνης Γεώργιος Θεμιστοκλή ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΧΑΪΑΣ
Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Εγγραφές: 281 - 300 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 13 | 14 | 15 | 16 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κόμμα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Τζέκης Άγγελος Κωνσταντίνου
(απεβίωσε στις 19/06/2011)
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ιγνατιάδης Θεόδωρος Γεωργίου
Φλωρίδης Γεώργιος Διαμαντή ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΙΛΚΙΣ Φραγγίδης Γεώργιος Σταύρου
Νασιώκας Έκτορας Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου
Λέγκας Νικόλαος Σωτηρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σκρέκας Θεόδωρος Κωνσταντίνου
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Γεωργιάδης Σπυρίδων - Άδωνις Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Χρησιμοποιούμε cookies για να διασφαλίσουμε πως θα έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία ως επισκέπτης στο δικτυακό τόπο της Βουλής των Ελλήνων. Επιλέγοντας «Συμφωνώ», αποδέχεστε να λαμβάνετε όλα τα cookies (λειτουργικότητας και στατιστικών). Διαβάστε για τη πολιτική μας για τα cookies και αλλάξτε τις ρυθμίσεις.