Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 7 από 16
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει
Αυγενάκης Ελευθέριος Κωνσταντίνου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κεφαλογιάννης Εμμανουήλ Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κριτσωτάκης Μιχαήλ Γεωργίου ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κατσούρας Χρήστος Σπυρίδωνα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Βενιζέλος Ευάγγελος Βασιλείου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Καστανίδης Χαράλαμπος Γεωργίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Αράπογλου Χρυσή Ανέστη ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Μαγκριώτης Ιωάννης Αστερίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Καϊλή Ευδοξία-Εύα Aλεξάνδρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Βούγιας Σπυρίδων Αλεξάνδρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Καραμανλής Κωνσταντίνος Αλεξάνδρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γκιουλέκας Κωνσταντίνος Πέτρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Καλαφάτης Σταύρος Αθανασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ιωαννίδης Ιωάννης Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ράπτη Ελένη Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ζιώγας Ιωάννης Ηλία ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Καλαντίδου Σοφία Παναγιώτη ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Κολοκοτρώνης Άγγελος Χρήστου ΛΑ.Ο.Σ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Κουράκης Αναστάσιος (Τάσος) Στυλιανού ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Εγγραφές: 121 - 140 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Τζέκης Άγγελος Κωνσταντίνου
(απεβίωσε στις 19/06/2011)
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ιγνατιάδης Θεόδωρος Γεωργίου
Φλωρίδης Γεώργιος Διαμαντή ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΙΛΚΙΣ Φραγγίδης Γεώργιος Σταύρου
Νασιώκας Έκτορας Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου
Λέγκας Νικόλαος Σωτηρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σκρέκας Θεόδωρος Κωνσταντίνου
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Γεωργιάδης Σπυρίδων - Άδωνις Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ