Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 300 Αποτελέσματα | Σελίδα 6 από 15
Ονοματεπώνυμο αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Κασαπίδης Γεώργιος Δημοσθένη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Καστανίδης Χαράλαμπος Γεωργίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Κατρίνης Μιχαήλ Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΛΕΙΑΣ
Κατσαρού Άννα Χρήστου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Κατσέλη Λουκία-Ταρσίτσα (Λούκα) Πελοπίδα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Κατσούρας Χρήστος Σπυρίδωνα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Κεγκέρογλου Βασίλειος Αλεξάνδρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κεδίκογλου Συμεών (Σίμος) Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
Κεδίκογλου Συμεών Αγγέλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΥΒΟΙΑΣ
Κεφαλίδου Χαρούλα (Χαρά) Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΡΑΜΑΣ
Κεφαλογιάννη Όλγα Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
Κεφαλογιάννης Εμμανουήλ Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κιλτίδης Κωνσταντίνος Βασιλείoυ ΛΑ.Ο.Σ. ΚΙΛΚΙΣ
Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Κόλλια - Τσαρουχά Μαρία Ευστρατίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
Κόλλιας Κωνσταντίνος Ταξιάρχου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Κολοκοτρώνης Άγγελος Χρήστου ΛΑ.Ο.Σ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Κοντογιάννης Γεώργιος Δημητρίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΗΛΕΙΑΣ
Κοντός Αλέξανδρος Ευστρατίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΞΑΝΘΗΣ
Εγγραφές: 101 - 120 από 300 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Κουσουρνάς Ευστάθιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Γεωργιάδης Σπυρίδων - Άδωνις Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Αβραμόπουλος Δημήτριος Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ Κουντουρά Έλενα Αλεξάνδρου
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ