Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 6 από 16
Ονοματεπώνυμο φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Παντούλας Μιχαήλ Χρήστου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Παναρίτη Ελένη (Έλενα) Ιωάννου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Παναγιωτόπουλος Παναγιώτης (Πάνος) Παναγιώτη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Παναγιωτόπουλος Νικόλαος Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Πάγκαλος Θεόδωρος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Οικονόμου Παντελής Σπυρίδωνα ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ
Οικονόμου Βασίλειος Αθανασίου ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Οικονόμου Αθανάσιος Σωκράτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Όθωνας Εμμανουήλ Όθωνα ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΡΕΘΥΜΝΗΣ
Ξυνίδης Σωκράτης Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΞΑΝΘΗΣ
Ξενογιαννακοπούλου Μαρία - Ελίζα (Μαριλίζα) Διονυσίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη ΛΑ.Ο.Σ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Ντόλιος Γεώργιος Πασχάλη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΒΡΟΥ
Ντινόπουλος Αργύρης Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Νταλάρα Άννα Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Νιώτης Γρηγόριος Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Νικολόπουλος Νικόλαος Ιωάννου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΧΑΪΑΣ
Νικολαϊδου Βαρβάρα (Βέρα) Αρίσταρχου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Νικητιάδης Γεώργιος Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Νεράντζης Αναστάσιος Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Εγγραφές: 101 - 120 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Τζέκης Άγγελος Κωνσταντίνου
(απεβίωσε στις 19/06/2011)
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ιγνατιάδης Θεόδωρος Γεωργίου
Φλωρίδης Γεώργιος Διαμαντή ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΙΛΚΙΣ Φραγγίδης Γεώργιος Σταύρου
Νασιώκας Έκτορας Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου
Λέγκας Νικόλαος Σωτηρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σκρέκας Θεόδωρος Κωνσταντίνου
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Γεωργιάδης Σπυρίδων - Άδωνις Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ