Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 5 από 16
Ονοματεπώνυμο φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Παρασύρης Φραγκίσκος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Παραστατίδης Θεόδωρος Σωκράτη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΚΙΛΚΙΣ
Παπουτσής Χρήστος Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ
Παπουτσής Δημήτριος Πασχάλη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ
Παπαχρήστος Ευάγγελος Καλλίμαχου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Παπασιώζος Κωνσταντίνος Χρήστος ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΡΤΑΣ
Παπαρήγα Αλεξάνδρα Νικολάου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Παπανδρέου Γεώργιος Ανδρέα ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Παπανδρέου Βασιλική (Βάσω) Ανδρέα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Παπανδρέου - Παπαδάκη Ουρανία Νικολάου ΛΑ.Ο.Σ. ΕΥΒΟΙΑΣ
Παπαμανώλης Γεώργιος Νικολάου ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Παπακωνσταντίνου Νικόλαος Χρήστου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Παπαϊωάννου Μιλτιάδης Ηλία ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Παπαθανασίου Γιάννης Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Παπαθανάση Αφροδίτη Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΦΩΚΙΔΑΣ
Παπαδόπουλος Μιχάλης Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
Παπαδόπουλος Αθανάσιος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ
Παπαδημούλης Δημήτριος Χριστόδουλου ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Παπαδημητρίου Ελισάβετ (Έλσα) Δημητρίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
Παπαγεωργίου Αθανάσιος Ανδρέα ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΠΙΕΡΙΑΣ
Εγγραφές: 81 - 100 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Λέγκας Νικόλαος Σωτηρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σκρέκας Θεόδωρος Κωνσταντίνου
Μιχαλολιάκος Βασίλειος Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ Μελάς Παναγιώτης Ιωάννη
Νασιώκας Έκτορας Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Σουφλιάς Γεώργιος Αθανασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Αντώναρος Ευάγγελος Αρχελάου
Στασινός Παύλος Σωτηρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ Γκόκας Χρήστος Ναπολέοντα
Τζέκης Άγγελος Κωνσταντίνου
(απεβίωσε στις 19/06/2011)
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ιγνατιάδης Θεόδωρος Γεωργίου
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια) Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου
Φλωρίδης Γεώργιος Διαμαντή ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΙΛΚΙΣ Φραγγίδης Γεώργιος Σταύρου
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ