Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 3 από 16
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Νεράντζης Αναστάσιος Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Νικολαϊδου Βαρβάρα (Βέρα) Αρίσταρχου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Ανατολάκης Γεώργιος Στεφάνου ΛΑ.Ο.Σ. Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Οικονόμου Βασίλειος Αθανασίου ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Παπανδρέου Γεώργιος Ανδρέα ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Χριστοφιλοπούλου Παρασκευή (Εύη) συζ. Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Πάγκαλος Θεόδωρος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Ασπραδάκης Παντελεήμων (Παντελής) Μιχαήλ ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Βρεττός Κωνσταντίνος (Ντίνος) Σπυρίδωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Βλάχος Γεώργιος Θεοδώρου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Μπούρας Αθανάσιος Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Καντερές Νικόλαος Ευαγγέλου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Γκιόκας Ιωάννης Χρήστου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Λεβέντης Αθανάσιος Σωτηρίου ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου ΛΑ.Ο.Σ. ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Μωραΐτης Νικόλαος Επαμεινώνδα ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Μακρυπίδης Ανδρέας Διονυσίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Γιαννακά Σοφία Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Κουρουμπλής Παναγιώτης Ελευθερίου ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Σαλμάς Μάριος Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Εγγραφές: 41 - 60 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Κουσουρνάς Ευστάθιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Στασινός Παύλος Σωτηρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ Γκόκας Χρήστος Ναπολέοντα
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου
Μιχαλολιάκος Βασίλειος Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ Μελάς Παναγιώτης Ιωάννη
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Αβραμόπουλος Δημήτριος Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ Κουντουρά Έλενα Αλεξάνδρου
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια) Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου
Σουφλιάς Γεώργιος Αθανασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Αντώναρος Ευάγγελος Αρχελάου
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ