Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 3 από 16
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Τσουμάνης Δημήτριος Αχιλλέα ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Κόλλιας Κωνσταντίνος Ταξιάρχου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Δαβάκης Αθανάσιος Παναγιώτη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Αποστολάκος Γρηγόριος Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Μπεκίρης Μιχαήλ Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΧΑΪΑΣ
Νικολόπουλος Νικόλαος Ιωάννου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΧΑΪΑΣ
Βρούτσης Ιωάννης Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Καραμανλής Κωνσταντίνος Αλεξάνδρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γκιουλέκας Κωνσταντίνος Πέτρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Καλαφάτης Σταύρος Αθανασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ιωαννίδης Ιωάννης Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ράπτη Ελένη Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Καράογλου Θεόδωρος Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Αναστασιάδης Σάββας Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Βαγιωνάς Γεώργιος Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Τραγάκης Ιωάννης Παναγιώτη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Νεράντζης Αναστάσιος Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Τζαβάρας Κωνσταντίνος Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΗΛΕΙΑΣ
Σαμαράς Αντώνιος Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Λαμπρόπουλος Ιωάννης Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Εγγραφές: 41 - 60 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 1 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια) Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου
Σουφλιάς Γεώργιος Αθανασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Αντώναρος Ευάγγελος Αρχελάου
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Αβραμόπουλος Δημήτριος Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ Κουντουρά Έλενα Αλεξάνδρου
Μιχαλολιάκος Βασίλειος Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ Μελάς Παναγιώτης Ιωάννη
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου
Στασινός Παύλος Σωτηρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ Γκόκας Χρήστος Ναπολέοντα
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Κουσουρνάς Ευστάθιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Εγγραφές: 1 - 10 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ