Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 15 από 16
Ονοματεπώνυμο φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Αργύρης Ευάγγελος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Αρβανιτίδης Γεώργιος Πέτρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Αράπογλου Χρυσή Ανέστη ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Αποστολάτος Βαϊτσης Σπυρίδωνα ΛΑ.Ο.Σ. Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Αποστολάκος Γρηγόριος Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Αποστολάκη Ελένη-Μαρία (Μιλένα) Γεωργίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Αντωνίου Αντωνία (Τόνια) Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Αντώναρος Ευάγγελος Αρχελάου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Αντωνακόπουλος Παναγιώτης Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΛΕΙΑΣ
Ανδρουλάκης Δημήτριος (Μίμης) Γρηγορίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Ανδριανός Ιωάννης Σωτηρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
Ανατολάκης Γεώργιος Στεφάνου ΛΑ.Ο.Σ. Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Αναστασιάδης Σάββας Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Αμοιρίδης Ιωάννης Παναγιώτη ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
Αμμανατίδου - (Πασχαλίδου) Ευαγγελία (Λίτσα) Γεωργίου ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Αλευράς Αθανάσιος (Νάσος) Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ
Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Αϊβαλιώτης Κωνσταντίνος Ιωάννη ΛΑ.Ο.Σ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Αθανασιάδης Αλέξανδρος Θεοδώρου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
Αηδόνης Χρήστος Ευαγγέλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΡΑΜΑΣ
Εγγραφές: 281 - 300 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 13 | 14 | 15 | 16 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Τζέκης Άγγελος Κωνσταντίνου
(απεβίωσε στις 19/06/2011)
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ιγνατιάδης Θεόδωρος Γεωργίου
Φλωρίδης Γεώργιος Διαμαντή ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΙΛΚΙΣ Φραγγίδης Γεώργιος Σταύρου
Νασιώκας Έκτορας Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου
Λέγκας Νικόλαος Σωτηρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σκρέκας Θεόδωρος Κωνσταντίνου
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Γεωργιάδης Σπυρίδων - Άδωνις Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ