Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 14 από 16
Ονοματεπώνυμο αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Ταλιαδούρος Σπυρίδων Αθανασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Τασούλας Κωνσταντίνος Αναστασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Τζαβάρας Κωνσταντίνος Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΗΛΕΙΑΣ
Τζάκρη Θεοδώρα Εμμανουήλ ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΠΕΛΛΗΣ
Τζελέπης Μιχαήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΣΕΡΡΩΝ
Τζηκαλάγιας Ζήσης Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Τζίμας Μαργαρίτης Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΔΡΑΜΑΣ
Τιμοσίδης Μιχαήλ Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ
Τόγιας Βασίλειος Ιωάννη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Τόλκας Άγγελος Χαράλαμπου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΜΑΘΙΑΣ
Τραγάκης Ιωάννης Παναγιώτη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Τριανταφυλλόπουλος Ανδρέας Θεοδώρου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΧΑΪΑΣ
Τσιαούση Ελένη Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΒΡΟΥ
Τσιάρας Κωνσταντίνος Αλεξάνδρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Τσίπρας Αλέξιος Παύλου ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Τσιρώνης Δημήτριος Μιχαήλ ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ
Τσόνογλου -Βυλλιώτη Βασιλική Παράσχου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Τσούκαλης Νικόλαος Σπυρίδωνος ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΧΑΪΑΣ
Τσουμάνη - Σπέντζα Ευγενία Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Εγγραφές: 261 - 280 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Τζέκης Άγγελος Κωνσταντίνου
(απεβίωσε στις 19/06/2011)
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ιγνατιάδης Θεόδωρος Γεωργίου
Φλωρίδης Γεώργιος Διαμαντή ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΙΛΚΙΣ Φραγγίδης Γεώργιος Σταύρου
Νασιώκας Έκτορας Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου
Λέγκας Νικόλαος Σωτηρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σκρέκας Θεόδωρος Κωνσταντίνου
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Γεωργιάδης Σπυρίδων - Άδωνις Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ