Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 300 Αποτελέσματα | Σελίδα 7 από 15
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Γιαννακά Σοφία Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Μωραΐτης Αθανάσιος (Θάνος) Χρήστου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
Φραγγίδης Γεώργιος Σταύρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΙΛΚΙΣ
Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Γκόκας Χρήστος Ναπολέοντα ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ
Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Κατσαρού Άννα Χρήστου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Μάντατζη Τσετίν Μουχάμερ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΞΑΝΘΗΣ
Κατσούρας Χρήστος Σπυρίδωνα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Παπαδημητρίου Ελισάβετ (Έλσα) Δημητρίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
Παραστατίδης Θεόδωρος Σωκράτη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΚΙΛΚΙΣ
Μαγκούφης Χρήστος Ευθυμίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Χατζηγάκης Σωτήριος Μιχαήλ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Παπαχρήστος Ευάγγελος Καλλίμαχου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Μαρκογιαννάκης Χρήστος Εμμανουήλ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΧΑΝΙΩΝ
Τριανταφυλλόπουλος Ανδρέας Θεοδώρου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΧΑΪΑΣ
Καστανίδης Χαράλαμπος Γεωργίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Δημητρουλόπουλος Παναγιώτης (Τάκης) Πανταζή ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΗΛΕΙΑΣ
Εγγραφές: 121 - 140 από 300 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Κουσουρνάς Ευστάθιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Στασινός Παύλος Σωτηρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ Γκόκας Χρήστος Ναπολέοντα
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου
Μιχαλολιάκος Βασίλειος Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ Μελάς Παναγιώτης Ιωάννη
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Αβραμόπουλος Δημήτριος Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ Κουντουρά Έλενα Αλεξάνδρου
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια) Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου
Σουφλιάς Γεώργιος Αθανασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Αντώναρος Ευάγγελος Αρχελάου
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ