Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 4 από 16
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Παναγιωτόπουλος Νικόλαος Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Παυλόπουλος Προκόπιος Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Πιπιλή Φωτεινή Ανδρέα ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Σπηλιωτόπουλος Αριστόβουλος (Άρης) Ελευθερίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Χατζηδάκης Κωνσταντίνος (Κωστής) Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Μεϊμαράκης Ευάγγελος - Βασίλειος Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Μητσοτάκης Κυριάκος Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Γιακουμάτος Γεράσιμος Χαραλάμπους ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Παναγιωτόπουλος Παναγιώτης (Πάνος) Παναγιώτη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Παπαθανασίου Γιάννης Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Πολύδωρας Βύρων Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Βαρβιτσιώτης Μιλτιάδης Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Ντινόπουλος Αργύρης Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Μπούρας Αθανάσιος Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Καντερές Νικόλαος Ευαγγέλου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Τζηκαλάγιας Ζήσης Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Στυλιανίδης Ευριπίδης Στυλιανού ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΡΟΔΟΠΗΣ
Τασούλας Κωνσταντίνος Αναστασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Καλογιάννης Σταύρος Ελευθερίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Σιούφας Δημήτριος Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Εγγραφές: 61 - 80 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 1 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Γεωργιάδης Σπυρίδων - Άδωνις Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Λέγκας Νικόλαος Σωτηρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σκρέκας Θεόδωρος Κωνσταντίνου
Νασιώκας Έκτορας Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου
Φλωρίδης Γεώργιος Διαμαντή ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΙΛΚΙΣ Φραγγίδης Γεώργιος Σταύρου
Τζέκης Άγγελος Κωνσταντίνου
(απεβίωσε στις 19/06/2011)
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ιγνατιάδης Θεόδωρος Γεωργίου
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Εγγραφές: 1 - 10 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ