Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 300 Αποτελέσματα | Σελίδα 14 από 15
Ονοματεπώνυμο φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Γαληνός Σπυρίδων (Σπύρος) Μιχαήλ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
Βρούτσης Ιωάννης Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Βρεττός Κωνσταντίνος (Ντίνος) Σπυρίδωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Βούρος Ιωάννης Στεφάνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Βουδούρης Οδυσσεύς - Νίκος Γεωργίου ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Βούγιας Σπυρίδων Αλεξάνδρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Βόζεμπεργκ Ελισσάβετ (Ελίζα) Κυριάκου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Βλάχος Γεώργιος Θεοδώρου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Βλατής Ιωάννης Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
Βενιζέλος Ευάγγελος Βασιλείου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Βελόπουλος Κυριάκος Ιωσήφ ΛΑ.Ο.Σ. Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Βαρδίκος Πυθαγόρας Χαραλάμπους ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΣΑΜΟΥ
Βαρβιτσιώτης Μιλτιάδης Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Βαλυράκης Ιωσήφ Ιωαν. ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
Βαγιωνάς Γεώργιος Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Αυγερινοπούλου Διονυσία - Θεοδώρα Ζήσιμου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Αυγενάκης Ελευθέριος Κωνσταντίνου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Ασπραδάκης Παντελεήμων (Παντελής) Μιχαήλ ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Αργύρης Ευάγγελος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Εγγραφές: 261 - 280 από 300 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 12 | 13 | 14 | 15 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Κουσουρνάς Ευστάθιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Στασινός Παύλος Σωτηρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ Γκόκας Χρήστος Ναπολέοντα
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου
Μιχαλολιάκος Βασίλειος Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ Μελάς Παναγιώτης Ιωάννη
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Αβραμόπουλος Δημήτριος Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ Κουντουρά Έλενα Αλεξάνδρου
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια) Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου
Σουφλιάς Γεώργιος Αθανασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Αντώναρος Ευάγγελος Αρχελάου
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ