Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 300 Αποτελέσματα | Σελίδα 10 από 15
Ονοματεπώνυμο αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Νάνος Απόστολος Γεωργίου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Νεράντζης Αναστάσιος Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Νικητιάδης Γεώργιος Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Νικολαϊδου Βαρβάρα (Βέρα) Αρίσταρχου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Νικολόπουλος Νικόλαος Ιωάννου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΧΑΪΑΣ
Νιώτης Γρηγόριος Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Νταλάρα Άννα Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Ντινόπουλος Αργύρης Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Ντόλιος Γεώργιος Πασχάλη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΒΡΟΥ
Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη ΛΑ.Ο.Σ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Ξενογιαννακοπούλου Μαρία - Ελίζα (Μαριλίζα) Διονυσίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Ξυνίδης Σωκράτης Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΞΑΝΘΗΣ
Όθωνας Εμμανουήλ Όθωνα ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΡΕΘΥΜΝΗΣ
Οικονόμου Αθανάσιος Σωκράτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Οικονόμου Βασίλειος Αθανασίου ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Οικονόμου Παντελής Σπυρίδωνα ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ
Πάγκαλος Θεόδωρος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Παναγιωτόπουλος Νικόλαος Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Παναγιωτόπουλος Παναγιώτης (Πάνος) Παναγιώτη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Παναρίτη Ελένη (Έλενα) Ιωάννου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Εγγραφές: 181 - 200 από 300 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Κουσουρνάς Ευστάθιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Στασινός Παύλος Σωτηρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ Γκόκας Χρήστος Ναπολέοντα
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου
Μιχαλολιάκος Βασίλειος Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ Μελάς Παναγιώτης Ιωάννη
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Αβραμόπουλος Δημήτριος Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ Κουντουρά Έλενα Αλεξάνδρου
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια) Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου
Σουφλιάς Γεώργιος Αθανασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Αντώναρος Ευάγγελος Αρχελάου
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ