Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 16
Ονοματεπώνυμο φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Τσουμάνης Δημήτριος Αχιλλέα ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Τσουμάνη - Σπέντζα Ευγενία Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Τσούκαλης Νικόλαος Σπυρίδωνος ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΧΑΪΑΣ
Τσόνογλου -Βυλλιώτη Βασιλική Παράσχου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Τσιρώνης Δημήτριος Μιχαήλ ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ
Τσίπρας Αλέξιος Παύλου ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Τσιάρας Κωνσταντίνος Αλεξάνδρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Τσιαούση Ελένη Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΒΡΟΥ
Τριανταφυλλόπουλος Ανδρέας Θεοδώρου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΧΑΪΑΣ
Τραγάκης Ιωάννης Παναγιώτη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Τόλκας Άγγελος Χαράλαμπου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΜΑΘΙΑΣ
Τόγιας Βασίλειος Ιωάννη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Τιμοσίδης Μιχαήλ Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ
Τζίμας Μαργαρίτης Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΔΡΑΜΑΣ
Τζηκαλάγιας Ζήσης Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Τζελέπης Μιχαήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΣΕΡΡΩΝ
Τζάκρη Θεοδώρα Εμμανουήλ ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΠΕΛΛΗΣ
Τζαβάρας Κωνσταντίνος Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΗΛΕΙΑΣ
Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Τασούλας Κωνσταντίνος Αναστασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Εγγραφές: 21 - 40 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Τζέκης Άγγελος Κωνσταντίνου
(απεβίωσε στις 19/06/2011)
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ιγνατιάδης Θεόδωρος Γεωργίου
Φλωρίδης Γεώργιος Διαμαντή ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΙΛΚΙΣ Φραγγίδης Γεώργιος Σταύρου
Νασιώκας Έκτορας Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου
Λέγκας Νικόλαος Σωτηρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σκρέκας Θεόδωρος Κωνσταντίνου
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Γεωργιάδης Σπυρίδων - Άδωνις Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ