Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 12 από 16
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Μίχου Μαρία Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΠΙΕΡΙΑΣ
Κουκοδήμος Κωνσταντίνος Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
Παπαχρήστος Ευάγγελος Καλλίμαχου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Τσουμάνης Δημήτριος Αχιλλέα ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Όθωνας Εμμανουήλ Όθωνα ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΡΕΘΥΜΝΗΣ
Κεφαλογιάννη Όλγα Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
Χατζή Οσμάν Αχμέτ Ραήφ ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΡΟΔΟΠΗΣ
Πεταλωτής Γεώργιος Στυλιανού ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΡΟΔΟΠΗΣ
Στυλιανίδης Ευριπίδης Στυλιανού ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΡΟΔΟΠΗΣ
Βαρδίκος Πυθαγόρας Χαραλάμπους ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΣΑΜΟΥ
Μπόλαρης Μάρκος Ηλία ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΣΕΡΡΩΝ
Κουτμερίδης Ευστάθιος Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΣΕΡΡΩΝ
Τζελέπης Μιχαήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΣΕΡΡΩΝ
Λεονταρίδης Θεόφιλος Χρήστου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
Καριπίδης Αναστάσιος Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
Κόλλια - Τσαρουχά Μαρία Ευστρατίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
Πολατίδης Ηλίας Χαραλάμπους ΛΑ.Ο.Σ. ΣΕΡΡΩΝ
Χάϊδος Χρήστος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Μαγκούφης Χρήστος Ευθυμίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Μερεντίτη Αθανασία (Σούλα) Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Εγγραφές: 221 - 240 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 1 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Στασινός Παύλος Σωτηρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ Γκόκας Χρήστος Ναπολέοντα
Φλωρίδης Γεώργιος Διαμαντή ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΙΛΚΙΣ Φραγγίδης Γεώργιος Σταύρου
Κουσουρνάς Ευστάθιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια) Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου
Εγγραφές: 1 - 10 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ