Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 300 Αποτελέσματα | Σελίδα 11 από 15
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Κρεμαστινός Δημήτριος Θωμά ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Νικητιάδης Γεώργιος Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Ζωίδης Νικόλαος Ηλία ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Χάϊδος Χρήστος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Μερεντίτη Αθανασία (Σούλα) Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Δαμιανάκης Ευτύχιος Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
Βαλυράκης Ιωσήφ Ιωαν. ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
Μπεγλίτης Παναγιώτης Ανδρέα ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Φαρμάκη-Γκέκη Αικατερίνη Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Μανωλάκης Άγγελος Χρήστου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Γρηγοράκος Λεωνίδας Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Σπηλιόπουλος Κωνσταντίνος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ
Παπαδόπουλος Αθανάσιος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ
Ρήγας Παναγιώτης Θεοφάνη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Βενιζέλος Ευάγγελος Βασιλείου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Αράπογλου Χρυσή Ανέστη ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Μαγκριώτης Ιωάννης Αστερίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Καϊλή Ευδοξία-Εύα Aλεξάνδρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Βούγιας Σπυρίδων Αλεξάνδρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γερανίδης Βασίλειος Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Εγγραφές: 201 - 220 από 300 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια) Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Νασιώκας Έκτορας Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ