Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 300 Αποτελέσματα | Σελίδα 15 από 15
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει
Πιπιλή Φωτεινή Ανδρέα ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Κανέλλη Γαρυφαλλιά (Λιάνα) Χρήστου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Παφίλης Αθανάσιος Σπυρίδωνος ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Πλεύρης Αθανάσιος Κωνσταντίνου ΛΑ.Ο.Σ. Α' ΑΘΗΝΩΝ
Τσίπρας Αλέξιος Παύλου ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Οικονόμου Παντελής Σπυρίδωνα ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ
Κουντουρά Έλενα Αλεξάνδρου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Ραγκούσης Ιωάννης Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Παναρίτη Ελένη (Έλενα) Ιωάννου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Μόσιαλος Ηλίας Αρχοντή ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Γερουλάνος Παύλος Μαρίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Σιούφας Δημήτριος Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Τσουμάνη - Σπέντζα Ευγενία Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Αυγερινοπούλου Διονυσία - Θεοδώρα Ζήσιμου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Καζάκος Κωνσταντίνος Αναστασίου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Κοραντής Ιωάννης Αντωνίου ΛΑ.Ο.Σ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Μουλόπουλος Βασίλειος Διονυσίου ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Αντώναρος Ευάγγελος Αρχελάου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Εγγραφές: 281 - 300 από 300 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 13 | 14 | 15 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Κουσουρνάς Ευστάθιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Γεωργιάδης Σπυρίδων - Άδωνις Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Αβραμόπουλος Δημήτριος Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ Κουντουρά Έλενα Αλεξάνδρου
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ