Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 300 Αποτελέσματα | Σελίδα 8 από 15
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Μάντατζη Τσετίν Μουχάμερ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΞΑΝΘΗΣ
Κατσούρας Χρήστος Σπυρίδωνα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Παπαδημητρίου Ελισάβετ (Έλσα) Δημητρίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
Παραστατίδης Θεόδωρος Σωκράτη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΚΙΛΚΙΣ
Μαγκούφης Χρήστος Ευθυμίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Χατζηγάκης Σωτήριος Μιχαήλ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Παπαχρήστος Ευάγγελος Καλλίμαχου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Μαρκογιαννάκης Χρήστος Εμμανουήλ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΧΑΝΙΩΝ
Τριανταφυλλόπουλος Ανδρέας Θεοδώρου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΧΑΪΑΣ
Καστανίδης Χαράλαμπος Γεωργίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Δημητρουλόπουλος Παναγιώτης (Τάκης) Πανταζή ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΗΛΕΙΑΣ
Κοντογιάννης Γεώργιος Δημητρίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΗΛΕΙΑΣ
Κουβέλης Σπυρίδων Σταύρου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Μπακογιάννη Θεοδώρα (Ντόρα) Κωνσταντίνου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Βόζεμπεργκ Ελισσάβετ (Ελίζα) Κυριάκου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Κατσέλη Λουκία-Ταρσίτσα (Λούκα) Πελοπίδα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Δημαράς Ιωάννης Νικολάου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Αποστολάκη Ελένη-Μαρία (Μιλένα) Γεωργίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Ξενογιαννακοπούλου Μαρία - Ελίζα (Μαριλίζα) Διονυσίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Παπανδρέου Βασιλική (Βάσω) Ανδρέα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Εγγραφές: 141 - 160 από 300 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 1 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια) Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου
Σουφλιάς Γεώργιος Αθανασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Αντώναρος Ευάγγελος Αρχελάου
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Αβραμόπουλος Δημήτριος Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ Κουντουρά Έλενα Αλεξάνδρου
Μιχαλολιάκος Βασίλειος Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ Μελάς Παναγιώτης Ιωάννη
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου
Στασινός Παύλος Σωτηρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ Γκόκας Χρήστος Ναπολέοντα
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Κουσουρνάς Ευστάθιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Εγγραφές: 1 - 10 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ