Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 14 από 16
Ονοματεπώνυμο φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Γείτονας Κωνσταντίνος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Γαληνός Σπυρίδων (Σπύρος) Μιχαήλ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
Βρούτσης Ιωάννης Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Βρεττός Κωνσταντίνος (Ντίνος) Σπυρίδωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Βούρος Ιωάννης Στεφάνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Βουδούρης Οδυσσεύς - Νίκος Γεωργίου ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Βούγιας Σπυρίδων Αλεξάνδρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Βόζεμπεργκ Ελισσάβετ (Ελίζα) Κυριάκου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Βλάχος Γεώργιος Θεοδώρου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Βλατής Ιωάννης Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
Βενιζέλος Ευάγγελος Βασιλείου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Βελόπουλος Κυριάκος Ιωσήφ ΛΑ.Ο.Σ. Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Βαρδίκος Πυθαγόρας Χαραλάμπους ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΣΑΜΟΥ
Βαρβιτσιώτης Μιλτιάδης Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Βαλυράκης Ιωσήφ Ιωαν. ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
Βαγιωνάς Γεώργιος Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Αυγερινοπούλου Διονυσία - Θεοδώρα Ζήσιμου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Αυγενάκης Ελευθέριος Κωνσταντίνου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Ασπραδάκης Παντελεήμων (Παντελής) Μιχαήλ ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Εγγραφές: 261 - 280 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 1 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια) Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου
Σουφλιάς Γεώργιος Αθανασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Αντώναρος Ευάγγελος Αρχελάου
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Αβραμόπουλος Δημήτριος Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ Κουντουρά Έλενα Αλεξάνδρου
Μιχαλολιάκος Βασίλειος Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ Μελάς Παναγιώτης Ιωάννη
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου
Στασινός Παύλος Σωτηρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ Γκόκας Χρήστος Ναπολέοντα
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Κουσουρνάς Ευστάθιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Εγγραφές: 1 - 10 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ