Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 300 Αποτελέσματα | Σελίδα 12 από 15
Ονοματεπώνυμο φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Καϊλή Ευδοξία-Εύα Aλεξάνδρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Καζάκος Κωνσταντίνος Αναστασίου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Ιωαννίδης Ιωάννης Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ιγνατιάδης Θεόδωρος Γεωργίου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ιατρίδη Τσαμπίκα (Μίκα) Ιωάννη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Θεοχάρη Μαρία Αριστοτέλη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Θεοδωρίδης Ηλίας Ιωάννη ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΕΛΛΗΣ
Ζωίδης Νικόλαος Ηλία ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Ζώης Χρήστος Κωνσταντίνου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Ζιώγας Ιωάννης Ηλία ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ζήση Ροδούλα Αθανασίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Ευθυμίου Πέτρος Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Έξαρχος Βασίλειος Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Εμινίδης Σάββας Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ
Δρίτσας Θεόδωρος Παναγιώτη ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Δριβελέγκας Ιωάννης Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Διώτη Ηρώ Μαρίνου ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Διαμαντοπούλου Άννα Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ
Διαμαντίδης Ιωάννης Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Δημητρουλόπουλος Παναγιώτης (Τάκης) Πανταζή ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΗΛΕΙΑΣ
Εγγραφές: 221 - 240 από 300 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια) Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Νασιώκας Έκτορας Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ