Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 300 Αποτελέσματα | Σελίδα 10 από 15
Ονοματεπώνυμο φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Κοντός Αλέξανδρος Ευστρατίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΞΑΝΘΗΣ
Κοντογιάννης Γεώργιος Δημητρίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΗΛΕΙΑΣ
Κολοκοτρώνης Άγγελος Χρήστου ΛΑ.Ο.Σ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Κόλλιας Κωνσταντίνος Ταξιάρχου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Κόλλια - Τσαρουχά Μαρία Ευστρατίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Κιλτίδης Κωνσταντίνος Βασιλείoυ ΛΑ.Ο.Σ. ΚΙΛΚΙΣ
Κεφαλογιάννης Εμμανουήλ Κωνσταντίνου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κεφαλογιάννη Όλγα Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
Κεφαλίδου Χαρούλα (Χαρά) Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΡΑΜΑΣ
Κεδίκογλου Συμεών Αγγέλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΥΒΟΙΑΣ
Κεδίκογλου Συμεών (Σίμος) Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
Κεγκέρογλου Βασίλειος Αλεξάνδρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κατσούρας Χρήστος Σπυρίδωνα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Κατσέλη Λουκία-Ταρσίτσα (Λούκα) Πελοπίδα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Κατσαρού Άννα Χρήστου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Κατρίνης Μιχαήλ Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΛΕΙΑΣ
Καστανίδης Χαράλαμπος Γεωργίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Κασαπίδης Γεώργιος Δημοσθένη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
Εγγραφές: 181 - 200 από 300 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Λέγκας Νικόλαος Σωτηρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σκρέκας Θεόδωρος Κωνσταντίνου
Μιχαλολιάκος Βασίλειος Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ Μελάς Παναγιώτης Ιωάννη
Νασιώκας Έκτορας Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Σουφλιάς Γεώργιος Αθανασίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Αντώναρος Ευάγγελος Αρχελάου
Στασινός Παύλος Σωτηρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ Γκόκας Χρήστος Ναπολέοντα
Τζέκης Άγγελος Κωνσταντίνου
(απεβίωσε στις 19/06/2011)
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ιγνατιάδης Θεόδωρος Γεωργίου
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια) Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου
Φλωρίδης Γεώργιος Διαμαντή ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΙΛΚΙΣ Φραγγίδης Γεώργιος Σταύρου
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ