Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 1 από 16
Ονοματεπώνυμο φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Ψαριανός Γρηγόριος Νικολάου ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Χυτήρης Τηλέμαχος Γερασίμου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Χρυσοχοΐδης Μιχαήλ Βασιλείου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Χρυσανθακόπουλος Αλέξανδρος Χρήστου ΛΑ.Ο.Σ. ΑΧΑΪΑΣ
Χριστοφιλοπούλου Παρασκευή (Εύη) συζ. Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο)
Χατζηδάκης Κωνσταντίνος (Κωστής) Ιωάννη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Χατζηγάκης Σωτήριος Μιχαήλ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Χατζή Οσμάν Αχμέτ Ραήφ ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΡΟΔΟΠΗΣ
Χαραλάμπους Χαράλαμπος Μιχαήλ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Χαραλαμπόπουλος Γεώργιος-Ερνέστος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Χαρακόπουλος Μάξιμος Παντελή ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
Χαντάβας Αθανάσιος Αριστοτέλη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Χαλκίδης Μιχαήλ Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
Χαλβατζής Σπυρίδων Εμμανουήλ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Χάϊδος Χρήστος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Φραγγίδης Γεώργιος Σταύρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΙΛΚΙΣ
Φαρμάκη-Γκέκη Αικατερίνη Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Τσώνης Νικόλαος Αθανασίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Τσουρή Ελπίδα Στεφάνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΙΟΥ
Τσούρας Αθανάσιος Αγγέλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ
Εγγραφές: 1 - 20 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 1 από 2
Ονοματεπώνυμο αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Αβραμόπουλος Δημήτριος Λάμπρου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ Κουντουρά Έλενα Αλεξάνδρου
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Βαρβαρίγος Δημήτριος Αντωνίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κλαυδιανού Μαρία Γεωργίου
Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης) Χρήστου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ (υπόλοιπο) Καλαποθαράκος Χρήστος Βασιλείου
Γεωργιάδης Σπυρίδων - Άδωνις Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Κουσουρνάς Ευστάθιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Εγγραφές: 1 - 10 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ