Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 301 Αποτελέσματα | Σελίδα 4 από 16
Ονοματεπώνυμο αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Δημητρουλόπουλος Παναγιώτης (Τάκης) Πανταζή ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΗΛΕΙΑΣ
Διαμαντίδης Ιωάννης Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Διαμαντοπούλου Άννα Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ
Διώτη Ηρώ Μαρίνου ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Δριβελέγκας Ιωάννης Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Δρίτσας Θεόδωρος Παναγιώτη ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Εμινίδης Σάββας Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ
Έξαρχος Βασίλειος Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Ευθυμίου Πέτρος Δημητρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Ζήση Ροδούλα Αθανασίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Ζιώγας Ιωάννης Ηλία ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ζώης Χρήστος Κωνσταντίνου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Ζωίδης Νικόλαος Ηλία ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Θεοδωρίδης Ηλίας Ιωάννη ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΕΛΛΗΣ
Θεοχάρη Μαρία Αριστοτέλη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Ιατρίδη Τσαμπίκα (Μίκα) Ιωάννη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Ιγνατιάδης Θεόδωρος Γεωργίου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ιωαννίδης Ιωάννης Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Καζάκος Κωνσταντίνος Αναστασίου ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Καϊλή Ευδοξία-Εύα Aλεξάνδρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Εγγραφές: 61 - 80 από 301 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 2 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Αρναουτάκης Σταύρος Φωκίωνος ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μιχελογιαννάκης Ιωάννης Δημητρίου
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Τζέκης Άγγελος Κωνσταντίνου
(απεβίωσε στις 19/06/2011)
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ιγνατιάδης Θεόδωρος Γεωργίου
Φλωρίδης Γεώργιος Διαμαντή ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΙΛΚΙΣ Φραγγίδης Γεώργιος Σταύρου
Νασιώκας Έκτορας Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ Αλεξανδρίδου Βασιλική Παύλου
Λέγκας Νικόλαος Σωτηρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σκρέκας Θεόδωρος Κωνσταντίνου
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Γεωργιάδης Σπυρίδων - Άδωνις Αθανασίου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Β' ΑΘΗΝΩΝ Ντουκάκης Μανούσος Ιωάννη
Εγγραφές: 11 - 20 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ