Οργάνωση & Λειτουργία : Ολομέλεια

Σύνθεση Προηγούμενων Περιόδων


Για να δείτε συνθέσεις ολομέλειας επιλέξτε την επιθυμητή περίοδο


Τελευταία σύνθεση ολομέλειας ΙΓ΄ Περιόδου (04/10/2009 - 11/04/2012)

Βρέθηκαν 300 Αποτελέσματα | Σελίδα 12 από 15
Ονοματεπώνυμο αύξουσας  Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει
Παρασύρης Φραγκίσκος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Παυλόπουλος Προκόπιος Βασιλείου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Παφίλης Αθανάσιος Σπυρίδωνος ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Περλεπέ - Σηφουνάκη Αικατερίνη Αγγέλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΥΒΟΙΑΣ
Πεταλωτής Γεώργιος Στυλιανού ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΡΟΔΟΠΗΣ
Πετσάλνικος Φίλιππος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Πιπιλή Φωτεινή Ανδρέα ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ
Πλακιωτάκης Ιωάννης Ιωσήφ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
Πλεύρης Αθανάσιος Κωνσταντίνου ΛΑ.Ο.Σ. Α' ΑΘΗΝΩΝ
Πολατίδης Ηλίας Χαραλάμπους ΛΑ.Ο.Σ. ΣΕΡΡΩΝ
Πολύδωρας Βύρων Γεωργίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Πρωτόπαπας Χρήστος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ
Πρωτούλης Ιωάννης Παναγιώτη ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Β' ΑΘΗΝΩΝ
Ραγκούσης Ιωάννης Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Ράπτη Ελένη Δημητρίου ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ρενταρή - Τέντε Όλγα Νικολάου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΒΡΟΥ
Ρέππας Δημήτριος Παναγιώτη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Ρήγας Παναγιώτης Θεοφάνη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Ρόβλιας Κωνσταντίνος Χρήστου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Ροντούλης Αστέριος Γεωργίου ΛΑ.Ο.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Εγγραφές: 221 - 240 από 300 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα



Αντικαταστάσεις Βουλευτών κατά τη διάρκεια της Περιόδου

Βρέθηκαν 20 Αποτελέσματα | Σελίδα 1 από 2
Ονοματεπώνυμο Ταξινομήστε βάσει Κοινοβουλευτική Ομάδα φθήνουσας  Ταξινομήστε βάσει Εκλογική περιφέρεια Ταξινομήστε βάσει Αντικαταστάθηκε από
Στασινός Παύλος Σωτηρίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΡΤΑΣ Γκόκας Χρήστος Ναπολέοντα
Φλωρίδης Γεώργιος Διαμαντή ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΚΙΛΚΙΣ Φραγγίδης Γεώργιος Σταύρου
Κουσουρνάς Ευστάθιος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Κασσάρας Γεώργιος Ιωάννη
Σκουλάκης Εμμανουήλ Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΝΙΩΝ Κουρουπάκη Ευαγγελία Σταύρου
Κατσιφάρας Απόστολος Ιωάννη ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΑΧΑΪΑΣ Κυριακοπούλου Μαρία Ηλία
Ρομπόπουλος Θωμάς Αποστόλου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τεκτονίδου Κυριακή (Βούλα) Αναστασίου
Λαφαζάνης Αργύριος Γεωργίου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κατσαρού Άννα Χρήστου
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) Λάμπρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Α' ΑΘΗΝΩΝ Βαγενά-Κηλαηδόνη Άννα
Δαμανάκη Μαρία Θεοδώρου ΠΑ.ΣΟ.Κ. Β' ΑΘΗΝΩΝ Μίχος Λάμπρος Σπυρίδωνος
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια) Κωνσταντίνου ΠΑ.ΣΟ.Κ. ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Καραπαναγιώτη Τατιάνα Λεωνίδα-Αθανασίου
Εγγραφές: 1 - 10 από 20 - Σελίδες: | Πρώτη σελίδα | Προηγούμενη σελίδα | 1 | 2 | Επόμενη σελίδα | Τελευταία σελίδα
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ