Βουλευτές : Στατιστικά Στοιχεία

Στατιστικά Στοιχεία ΙΓ' Περιόδου


Κατά την ΙΓ' Περίοδο, από τους τριακόσιους Βουλευτές, εβδομηνταέξι (76) εξελέγησαν Βουλευτές για πρώτη φορά  (πρωτοεκλεγέντες) και εικοσιτρείς (23) Βουλευτές είναι νεοεκλεγέντες   (δεν ήταν Βουλευτές κατά την προηγούμενη Περίοδο, αλλά διετέλεσαν βουλευτές σε παλαιότερη κοινοβουλευτική περίοδο).  

Η Βουλή αποτελείται από 52 γυναίκες Βουλευτές. Με το ΠΑ.ΣΟ.Κ ανεδείχθησαν 34, με τη Νέα Δημοκρατία 10, με το  Κ.Κ.Ε 5, με το  ΛΑ.ΟΣ 1 και με το ΣΥΡΙΖΑ 2 
 
Σύνθεση ΙΓ' Περιόδου ανά Κοινοβουλευτική Ομάδα
 
 
ΠΑΣΟΚ
ΝΔ
ΚΚΕ
ΛΑΟΣ
ΣΥΡΙΖΑ
ΣΥΝΟΛΟ
(Εκλεγέντες για πρώτη φορά)
52
12
2
5
5
76
ΝΕΟΕΚΛΕΓΕΝΤΕΣ (Εκλεγέντες πριν την
ΙΒ Περίοδο (16/9/2007 - 7/9/2009))
17
2
2
2
0
23
ΕΠΑΝΕΚΛΕΓΕΝΤΕΣ (Βουλευτές και στην
ΙΒ Περίοδο (16/9/2007 - 7/9/2009))
91
77
17
8
8
201
ΣΥΝΟΛΟ
160
91
21
15
13
300
 

Αναλογία Ανδρών-Γυναικών ανά Κοινοβουλευτική Ομάδα
 
 
ΠΑΣΟΚ
ΠΑΣΟK
ΝΔ
ΝΔ
ΚΚΕ
ΚΚΕ
ΛΑΟΣ
ΛΑΟΣ
ΣΥΡΙΖΑ
ΣΥΡΙΖΑ
34 126 10 81 5 16 1 14 2 11
Γυναίκες 'Ανδρες Γυναίκες 'Ανδρες Γυναίκες 'Ανδρες Γυναίκες 'Ανδρες Γυναίκες 'Ανδρες



 
ΙΓ΄ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΝΕΟΕΚΛΕΓΕΝΤΕΣ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ

 
Α/Α
Ονοματεπώνυμο
 Πατρώνυμο
Περιφέρεια
ΚΟΜΜΑ
1
Αντωνακόπουλος Παναγιώτης
Γεωργίου
Ηλείας
ΠΑΣΟΚ
2
Βαλυράκης Ιωσήφ
Ιωάννου
Χανίων
ΠΑΣΟΚ
3
Βαρδίκος Πυθαγόρας
Χαραλάμπους
Σάμου
ΠΑΣΟΚ
4
Βούγιας Σπυρίδων
Αλεξάνδρου
Α΄ Θεσσαλονίκης
ΠΑΣΟΚ
5
Δαβάκης Αθανάσιος
Παναγιώτη
Λακωνίας
ΝΔ
6
Δαμιανάκης Ευτύχιος
Νικολάου
Χανίων
ΠΑΣΟΚ
7
Εμινίδης Σάββας
Κωνσταντίνου
Καβάλας
ΠΑΣΟΚ
8
Κουρουμπλής Παναγιώτης
Ελευθερίου
Αιτωλοακαρνανίας
ΠΑΣΟΚ
9
Κρεμαστινός Δημήτριος
Θωμά
Δωδεκανήσου
ΠΑΣΟΚ
10
Μαγκούφης Χρήστος
Ευθυμίου
Τρικάλων
ΠΑΣΟΚ
11
Μανωλάκης Άγγελος
Χρήστου
Κορινθίας
ΠΑΣΟΚ
12
Μπεντενιώτης Εμμανουήλ
Ανάργυρου
Α΄ Πειραιώς
ΠΑΣΟΚ
13
Νικολόπουλος Νικόλαος
Ιωάννης
Αχαϊας
ΝΔ
14
Όθωνας Εμμανουήλ
Όθωνα
Ρεθύμνης
ΠΑΣΟΚ
15
Οικονόμου Παντελής
Σπυρίδωνοσ
Α΄ Αθήνας
ΠΑΣΟΚ
16
Παπαγεωργίου Αθανάσιος
Ανδρέα
Πιερίας
ΠΑΣΟΚ
17
Παπαϊωάννου Μιλτιάδης
Ηλία
Β΄ Αθηνών
ΠΑΣΟΚ
18
Παφίλης Αθανάσιος
Σπυρίδωνα
A' Αθηνών
ΚΚΕ
19
Πλεύρης Αθανάσιος
Κωνσταντίνου
Α΄ Αθηνών
ΛΑΟΣ
20
Πρωτόπαπας Χρήστος
Ιωάννη
Β΄Αθηνών
ΠΑΣΟΚ
21
Σαλαγιάννης Νικόλαος
Βασιλείου
Καρδίτσης
ΠΑΣΟΚ
22
Τζέκης Άγγελος
Κωνσταντίνου
Β΄ Θεσσαλονίκης
ΚΚΕ
23
Χρυσανθακόπουλος Αλέξανδρος
Χρήστου
Αχαϊας
ΛΑΟΣ



επιστροφή στην κορυφή
 
 
ΙΓ΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΠΡΩΤΟΕΚΛΕΓΕΝΤΕΣ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ
 
A/A
ΠΡΩΤΟΕΚΛΕΓΕΝΤΕΣ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΚΟΜΜΑ
1
ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΝΔΗ
Αριστείδη
Βοιωτίας
ΠΑΣΟΚ
2
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
Ιωάννη
Β΄ Θεσσαλονίκης
ΝΔ
3
ΑΝΑΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Στεφάνου
Β΄Πειραιώς
ΛΑΟΣ
4
ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Σωτηρίου
Αργολίδος
ΝΔ
5
ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Αρχελάου
Επικρατείας
ΝΔ
6
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Πέτρου
Β΄ Θεσσαλονίκης
ΠΑΣΟΚ
7
ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Φωκίωνος
Ηρακλείου
ΠΑΣΟΚ
8
ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
Μιχαήλ
Ν.Αττικής(υπολ.)
ΠΑΣΟΚ
9
ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ
Ζήσιμου
Επικράτειας
ΝΔ
10
ΒΟΖΕΜΠΕΡΓΚ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΙΖΑ)
Κυριάκου
Α΄Αθηνών
ΝΔ
11
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
Γεωργίου
Μεσσηνίας
ΠΑΣΟΚ
12
ΒΟΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Στεφάνου
Β΄ Αθηνών
ΠΑΣΟΚ
13
ΓΑΛΗΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Μιχαήλ
Λέσβου
ΝΔ
14
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
Μαρίνου
Επικράτειας
ΠΑΣΟΚ
15
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ)
Ιωάννη
Μεσσηνίας
ΠΑΣΟΚ
16
ΓΙΚΟΝΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Μόσχου
Ημαθίας
ΠΑΣΟΚ
17
ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Μελετίου
Πέλλης
ΠΑΣΟΚ
18
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Πανταζή
Ηλείας
ΠΑΣΟΚ
19
ΔΙΩΤΗ ΗΡΩ
Μαρίνου
Λαρίσης
ΣΥΡΙΖΑ
20
ΖΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΜΗ)
Λάμπρου
Α΄Αθηνών
ΠΑΣΟΚ
21
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
Ιωάννη
Πέλλης
ΠΑΣΟΚ
22
ΘΕΟΧΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
Αριστοτέλη
Καρδίτσης
ΠΑΣΟΚ
23
ΙΑΤΡΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ)
Ιωάννη
Δωδεκανήσου
ΝΔ
24
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ανδρέα
Αιτωλοακαρνανίας
ΝΔ
25
ΚΑΡΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μιχαήλ
Α΄Πειραιώς
ΠΑΣΟΚ
26
ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Σπυρίδωνα
Θεσπρωτίας
ΠΑΣΟΚ
27
ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ
Αγγέλου
Ευβοίας
ΠΑΣΟΚ
28
ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ
Δημητρίου
Δράμας
ΠΑΣΟΚ
29
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Χρήστου
Α΄ Θεσσαλονίκης
ΛΑΟΣ
30
ΚΟΡΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Αντωνίου
Επικράτειας
ΛΑΟΣ
31
ΚΟΥΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
Δημητρίου
Κοζάνης
ΠΑΣΟΚ
32
ΚΟΥΣΟΥΡΝΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
Γεωργίου
Δωδεκανήσου
ΠΑΣΟΚ
33
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Σπυρίδωνος
Β΄Αθηνών
ΠΑΣΟΚ
34
ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Γεωργίου
Ηρακλείου
ΣΥΡΙΖΑ
35
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
Κωνσταντίνου
Αρκαδίας
ΠΑΣΟΚ
36
ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
Γεωργίου
Χαλκιδικής
ΠΑΣΟΚ
37
ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΠΑΝΟΣ
Νικολάου
Λευκάδας
ΠΑΣΟΚ
38
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
Γεωργίου
Μαγνησίας
ΛΑΟΣ
39
ΜΙΧΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Σπυρίδωνος
Β΄ Αθηνών
ΠΑΣΟΚ
40
ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ
Κωνσταντίνου
Πιερίας
ΠΑΣΟΚ
41
ΜΟΣΙΑΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
Αρχοντή
Επικράτειας
ΠΑΣΟΚ
42
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
Αγαθαγγέλου
Κεφαλληνίας
ΠΑΣΟΚ
43
ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Διονυσίου
Επικράτειας
ΣΥΡΙΖΑ
44
ΜΟΥΣΟΥΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Δημητρίου
Χίου
ΝΔ
45
ΜΠΑΤΖΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Γεωργίου
Φθιώτιδος
ΠΑΣΟΚ
46
ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Γεωργίου
Μαγνησίας
ΚΚΕ
47
ΝΤΑΛΑΡΑ ΑΝΝΑ
Γεωργίου
Β΄ Αθηνών
ΠΑΣΟΚ
48
ΞΥΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
Γεωργίου
Ξάνθης
ΠΑΣΟΚ
49
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Σωκράτη
Ιωαννίνων
ΠΑΣΟΚ
50
ΠΑΝΑΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ
Ιωάννου
Επικράτειας
ΠΑΣΟΚ
51
ΠΑΠΑΔΗΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Χριστόδουλου
Β΄ Αθηνών
ΣΥΡΙΖΑ
52
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Ιωάννη
Αχαϊας
ΠΑΣΟΚ
53
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Κωνσταντίνου
Φωκίδος
ΠΑΣΟΚ
54
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Χρήστου
Β΄ Αθηνών
ΚΚΕ
55
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Νικολάου
Κυκλάδων
ΠΑΣΟΚ
56
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
Νικολάου
Ευβοίας
ΛΑΟΣ
57
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Πασχάλη
Καβάλας
ΠΑΣΟΚ
58
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Σωκράτη
Κιλκίς
ΠΑΣΟΚ
59
ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
Γεωργίου
Ηρακλείου
ΠΑΣΟΚ
60
ΡΕΝΤΑΡΗ-ΤΕΝΤΕ ΟΛΓΑ
Νικολάου
Έβρου
ΠΑΣΟΚ
61
ΡΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
Αποστόλου
Α΄ Θεσσαλονίκης
ΠΑΣΟΚ
62
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
Σωτηρίου
΄Αρτης
ΠΑΣΟΚ
63
ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Γεωργίου
Σερρών
ΠΑΣΟΚ
64
ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ
Γεωργίου
Καστορίας
ΝΔ
65
ΤΟΛΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Χαραλάμπους
Ημαθίας
ΠΑΣΟΚ
66
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Θεοδώρου
Αχαϊας
ΠΑΣΟΚ
67
ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ
Παναγιώτη
Έβρου
ΠΑΣΟΚ
68
ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ
Παύλου
Α΄ Αθηνών
ΣΥΡΙΖΑ
69
ΤΣΟΚΛΗ ΜΑΓΙΑ
Κωνσταντίνου
Επικράτειας
ΠΑΣΟΚ
70
ΤΣΟΝΟΓΛΟΥ-ΒΥΛΛΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Παράσχου
Βοιωτίας
ΠΑΣΟΚ
71
ΤΣΟΥΜΑΝΗ -ΣΠΕΝΤΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
Λάμπρου
Επικράτειας
ΝΔ
72
ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Αχιλλέα
Πρεβέζης
ΝΔ
73
ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
Αθανασίου
Φθιώτιδος
ΠΑΣΟΚ
74
ΦΑΡΜΑΚΗ-ΓΚΕΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Γεωργίου
Κορινθίας
ΠΑΣΟΚ
75
ΧΑΝΤΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Αριστοτέλη
Γρεβενών
ΠΑΣΟΚ
76
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΕΡΝΕΣΤΟΣ
Ιωάννη
Β΄Αθηνών
ΠΑΣΟΚ
 

 
 


 
ΙΓ΄ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ
 
 
Α/Α
Ονοματεπώνυμο
Περιφέρεια
Κόμμα
1  
Αγάτσα Αριάδνη του Αριστείδη
Βοιωτίας
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
2  
Αμμανατίδου-Πασχαλίδου Ευαγγελία (Λίτσα) του Γεωργίου
Β΄ Θεσσαλονίκης
ΣΥ.ΡΙ.ΖΑ
3  
Αντωνίου Αντωνία (Τόνια) του Νικολάου
Φθιώτιδος
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
4  
Αποστολάκη Ελένη-Μαρία (Μιλένα) του Γεωργίου
Β΄ Αθηνών
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
5  
Αράπογλου Χρυσή του Ανέστη
Α΄ Θεσσαλονίκης
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
6  
Αυγερινοπούλου Διονυσία του Ζήσιμου
Επικρατείας
Ν.Δ.
7  
Βόζεμπεργκ Ελισσάβετ (Ελίζα) του Κυριάκου
Α΄Αθηνών
Ν.Δ.
8  
Γιαννακά Σοφία του Δημητρίου
Αιτωλοακαρνανίας
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
9  
Γιαννακοπούλου Κωνσταντίνα (Νάντια) του Ιωάννη
Μεσσηνίας
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
10  
Γκερέκου Αγγελική (΄Αντζελα) του Ιωάννη
Κερκύρας
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
11  
Διαμαντοπούλου ΄Αννα του Δημητρίου
Α΄Αθηνών
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
 12
 Δαμανάκη Μαρία
Β΄ Αθηνών
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
13  
Διώτη Ηρώ του Μαρίνου
Λαρίσης
ΣΥ.ΡΙ.ΖΑ
14  
Ζήση Ροδούλα του Αθανασίου
Μαγνησίας
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
15  
Ζούνη Παναγιώτα (Πέμη) του Λάμπρου
Α΄Αθηνών
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
16  
Θεοχάρη Μαρία του Αριστοτέλη
Καρδίτσης
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
17  
Ιατρίδη Τσαμπίκα (Μίκα) του Ιωάννη
Δωδεκανήσου
Ν.Δ.
18  
Καϊλή Ευδοξία-Εύα του Αλεξάνδρου
Α΄ Θεσσαλονίκης
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
19  
Καλαντίδου Σοφία του Παναγιώτη
Α΄ Θεσσαλονίκης
Κ.Κ.Ε
20  
Κανέλλη Γαρυφαλλιά (Λιάνα) του Χρήστου
Α΄Αθηνών
Κ.Κ.Ε
21  
Κατσέλη Λουκία-Ταρσίτσα (Λούκα) του Πελοπίδα
Β΄ Αθηνών
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
22  
Κεφαλίδου Χαρούλα (Χαρά) του Δημητρίου
Δράμας
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
23  
Κεφαλογιάννη ΄Ολγα του Ιωάννη
Ρεθύμνης
Ν.Δ.
24  
Κόλλια-Τσαρουχά Μαρία του συζ. Χρήστου
Σερρών
Ν.Δ.
25  
Μανωλάκου Διαμάντω του Εμμανουήλ
Α΄ Πειραιώς
Κ.Κ.Ε
26  
Μερεντίτη Αθανασία (Σούλα) του Θωμά
Τρικάλων
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
27  
Μίχου Μαρία του Κωνσταντίνου
Πιερίας
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
28  
Μπακογιάννη Θεοδώρα (Ντόρα) του Κωνσταντίνου
Α΄Αθηνών
Ν.Δ.
29  
Μπατζελή Αικατερίνη του Γεωργίου
Φθιώτιδος
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
30  
Νικολαϊδου Βαρβάρα (Βέρα) του Αρίσταρχου
Β΄Πειραιώς
Κ.Κ.Ε
31  
Νταλάρα ΄Αννα του Γεωργίου
Β΄ Αθηνών
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
32  
Ξενογιαννακοπούλου Μαρία-Ελίζα (Μαριλίζα) του Διονυσίου
Β΄ Αθηνών
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
33  
Παναρίτη Ελένη (΄Ελενα) του Ιωάννου
Επικρατείας
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
34  
Παπαδημητρίου Ελισάβετ (΄Ελσα) του Δημητρίου
Αργολίδος
Ν.Δ.
35  
Παπαθανάση Αφροδίτη του Κωνσταντίνου
Φωκίδος
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
36  
Παπανδρέου Βασιλική (Βάσω) του Ανδρέα
Β΄ Αθηνών
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
37  
Παπανδρέου-Παπαδάκη Ουρανία του Νικολάου
Ευβοίας
ΛΑ.Ο.Σ.
38  
Παπαρήγα Αλεξάνδρα του Νικολάου
Β΄ Αθηνών
Κ.Κ.Ε
39  
Περλεπέ-Σηφουνάκη Αικατερίνη του Αγγέλου
Ευβοίας
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
40  
Πιπιλή Φωτεινή του Ανδρέα
Α΄Αθηνών
Ν.Δ.
41  
Ράπτη Ελένη του Δημητρίου
Α΄ Θεσσαλονίκης
Ν.Δ.
42  
Ρενταρή-Τέντε ΄Ολγα του Νικολάου
΄Εβρου
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
43  
Σακοράφα Σοφία του Ηλία
Β΄ Αθηνών
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
44  
Σκραφνάκη Μαρία του Γρηγορίου
Ηρακλείου
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
45  
Τζάκρη Θεοδώρα του Εμμανουήλ
Πέλλης
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
46  
Τσιαούση Ελένη του Παναγιώτη
΄Εβρου
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
47  
Τσόκλη Μαρία Γλυκερία (Μάγια)
Επικρατείας
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
48  
Τσόνογλου-Βυλλιώτη Βασιλική του Παράσχου
Βοιωτίας
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
49  
Τσουμάνη-Σπέντζα Ευγενία του Λάμπρου
Επικρατείας
Ν.Δ.
50  
Τσουρή Ελπίδα του Στεφάνου
Χίου
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
51  
Φαρμάκη - Γκέκη Αικατερίνη του Γεωργίου
Κορινθίας
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
52  
Χριστοφιλοπούλου Παρασκευή (Εύη) του συζ. Δημητρίου
Ν. Αττικής (Υπόλοιπο)
ΠΑ.ΣΟ.Κ.
 
 

επιστροφή στην κορυφή