Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
ΙΔ΄ (06/05/2012 - 19/05/2012) 06/05/2012 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ Εκλογής
ΙΕ΄ (17/06/2012 - 31/12/2014) 17/06/2012 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ Εκλογής
ΙΕ΄ (17/06/2012 - 31/12/2014) 02/05/2014 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ Παραίτησης από το Βουλευτικό Αξίωμα
(αντικαταστάτης: Δαμαβολίτης Κωνσταντίνος Εμμανουήλ)