Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
ΙΒ' (16/09/2007 - 07/09/2009) 16/09/2007 ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 04/10/2009 ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 12/02/2012 ΠΙΕΡΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Ετέθη εκτός Κοινοβουλευτικής Ομάδας
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 26/03/2012 ΠΙΕΡΙΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ Προσχώρησης / Επανένταξης σε Κ.Ο