Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 04/10/2009 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 12/02/2012 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Ετέθη εκτός Κοινοβουλευτικής Ομάδας
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 16/03/2012 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Προσχώρησης / Επανένταξης σε Κ.Ο
ΙΗ΄ (17/07/2019 - ) 07/07/2019 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ