Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
ΙΔ΄ (06/05/2012 - 19/05/2012) 06/05/2012 Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Εκλογής
ΙΕ΄ (17/06/2012 - 31/12/2014) 17/06/2012 Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Εκλογής
ΙΣΤ΄ (25/01/2015 - 28/08/2015) 25/01/2015 Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Εκλογής
ΙΗ΄ (07/07/2019 - ) 07/07/2019 Α΄ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Εκλογής
ΙΗ΄ (07/07/2019 - ) 15/07/2019 Α΄ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Παραίτησης από το Βουλευτικό Αξίωμα
(αντικαταστάτης: Γκιόκας Ιωάννης Χρήστου)