Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 04/10/2009 Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
ΙΣΤ΄ (25/01/2015 - 28/08/2015) 25/01/2015 Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
ΙΖ΄ (20/09/2015 - 11/06/2019) 20/09/2015 Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ) Εκλογής
ΙΗ΄ (07/07/2019 - ) 07/07/2019 Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ Εκλογής
 
Χρησιμοποιούμε cookies για να διασφαλίσουμε πως θα έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία ως επισκέπτης στο δικτυακό τόπο της Βουλής των Ελλήνων. Επιλέγοντας «Συμφωνώ», αποδέχεστε να λαμβάνετε όλα τα cookies (λειτουργικότητας και στατιστικών). Διαβάστε για τη πολιτική μας για τα cookies και αλλάξτε τις ρυθμίσεις.