Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 04/10/2009 Β' ΑΘΗΝΩΝ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Εκλογής
ΙΔ΄ (06/05/2012 - 19/05/2012) 06/05/2012 Β' ΑΘΗΝΩΝ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Εκλογής
ΙΕ΄ (17/06/2012 - 31/12/2014) 17/06/2012 Β' ΑΘΗΝΩΝ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Εκλογής
ΙΕ΄ (17/06/2012 - 31/12/2014) 02/05/2014 Β' ΑΘΗΝΩΝ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Παραίτησης από το Βουλευτικό Αξίωμα
(αντικαταστάτης: Χατζησοφιά Άννα Φωτίου)