Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Β' (20/11/1977 - 19/09/1981) 20/11/1977 ΣΕΡΡΩΝ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
Γ' (18/10/1981 - 07/05/1985) 18/10/1981 ΣΕΡΡΩΝ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
Δ' (02/06/1985 - 02/06/1989) 02/06/1985 ΣΕΡΡΩΝ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
Δ' (02/06/1985 - 02/06/1989) 02/12/1985 ΣΕΡΡΩΝ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Έκπτωσης Βουλευτικού Αξιώματος
(αντικαταστάτης: Παναγιωτίδης Ιωάννης Νικολάου)
 
Χρησιμοποιούμε cookies για να διασφαλίσουμε πως θα έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία ως επισκέπτης στο δικτυακό τόπο της Βουλής των Ελλήνων. Επιλέγοντας «Συμφωνώ», αποδέχεστε να λαμβάνετε όλα τα cookies (λειτουργικότητας και στατιστικών). Διαβάστε για τη πολιτική μας για τα cookies και αλλάξτε τις ρυθμίσεις.