Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
ΙΑ' (07/03/2004 - 18/08/2007) 07/03/2004 ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
ΙΒ' (16/09/2007 - 07/09/2009) 16/09/2007 ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 04/10/2009 ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
ΙΕ΄ (17/06/2012 - 31/12/2014) 17/06/2012 ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
ΙΕ΄ (17/06/2012 - 31/12/2014) 07/11/2012 ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Ετέθη εκτός Κοινοβουλευτικής Ομάδας
ΙΕ΄ (17/06/2012 - 31/12/2014) 21/02/2013 ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Προσχώρησης / Επανένταξης σε Κ.Ο