Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
ΙΒ' (16/09/2007 - 07/09/2009) 16/09/2007 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
ΙΔ΄ (06/05/2012 - 19/05/2012) 06/05/2012 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
ΙΕ΄ (17/06/2012 - 31/12/2014) 17/06/2012 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Εκλογής
ΙΕ΄ (17/06/2012 - 31/12/2014) 11/11/2012 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Ετέθη εκτός Κοινοβουλευτικής Ομάδας
ΙΕ΄ (17/06/2012 - 31/12/2014) 01/07/2013 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Προσχώρησης / Επανένταξης σε Κ.Ο
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ