Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Ι' (09/04/2000 - 11/02/2004) 01/02/2001 ΛΑΡΙΣΗΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Aντικατέστησε: Πατάκης Ιωάννης Δημητρίου
(Λόγω:Παραίτησης από το Βουλευτικό Αξίωμα)
ΙΑ' (07/03/2004 - 18/08/2007) 07/03/2004 ΛΑΡΙΣΗΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Εκλογής
ΙΒ' (16/09/2007 - 07/09/2009) 16/09/2007 ΛΑΡΙΣΗΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Εκλογής
ΙΒ' (16/09/2007 - 07/09/2009) 23/05/2008 ΛΑΡΙΣΗΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ Παραίτησης από το Βουλευτικό Αξίωμα
(αντικαταστάτης: Σκυλλάκος Αντώνιος Ηλία)