Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Γ' (18/10/1981 - 07/05/1985) 18/10/1981 ΛΕΥΚΑΔΟΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
Δ' (02/06/1985 - 02/06/1989) 02/06/1985 ΛΕΥΚΑΔΟΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
Ι' (09/04/2000 - 11/02/2004) 18/07/2002 ΛΕΥΚΑΔΟΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Aντικατέστησε: Βλασσόπουλος Ευάγγελος Νικολάου
(Λόγω:Απεβίωσε)