Βουλευτές


Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Η' (10/10/1993 - 24/08/1996) 10/10/1993 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
ΙΑ' (07/03/2004 - 18/08/2007) 07/03/2004 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
ΙΒ' (16/09/2007 - 07/09/2009) 16/09/2007 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 04/10/2009 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
ΙΔ΄ (06/05/2012 - 19/05/2012) 06/05/2012 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
ΙΕ΄ (17/06/2012 - 31/12/2014) 17/06/2012 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
ΙΣΤ΄ (25/01/2015 - 28/08/2015) 25/01/2015 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής