Βουλευτές

Κοινοβουλευτική Θητεία Βουλευτών Από Τη Μεταπολίτευση Ως Σήμερα



Επιλέξτε βουλευτή για να δείτε την πορεία του από τη μεταπολίτευση και μετά



Περίoδος Ημ/νία Περιφέρεια Kοιν. ομάδα Περιγραφή
Ι' (09/04/2000 - 11/02/2004) 09/04/2000 Β' ΑΘΗΝΩΝ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
Ι' (09/04/2000 - 11/02/2004) 20/09/2000 Β' ΑΘΗΝΩΝ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Έκπτωσης Βουλευτικού Αξιώματος
(αντικαταστάτης: Κατσανέβας Θεόδωρος Κωνσταντίνου)
ΙΑ' (07/03/2004 - 18/08/2007) 07/03/2004 Β' ΑΘΗΝΩΝ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
ΙΒ' (16/09/2007 - 07/09/2009) 16/09/2007 Β' ΑΘΗΝΩΝ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 04/10/2009 Β' ΑΘΗΝΩΝ ΠΑ.ΣΟ.Κ. Εκλογής
ΙΓ΄ (04/10/2009 - 11/04/2012) 01/11/2011 Β' ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ Ανεξαρτητοποίησης
 
Η Διαδικτυακή Πύλη της Βουλής των Ελλήνων χρησιμοποιεί cookies όπως ειδικότερα αναφέρεται εδώ